Facebook Servisleri

Facebook servislerimiz ile hesabınızı yükselterek facebookta popüler bir kullanıcı olabilirsiniz.

Sokakta gezerken herhangi bir kişiye bildiğiniz sosyal medya platformları hangileri diye sorarsanız herkesin ilk cevabı facebook olacaktır. Çünkü 2000’li yıllara kadar dayanan en köklü platform facebooktur. En küçük yaşlardan en büyük yaşlara kadar milyarlarca kullanıcısı bulunur. Facebook diğer sosyal platformlara kıyasla aralarında en çok özelliğe sahiptir. Burada oyunlar oynayabilir, albümler yapabilir, görselleri canlı olarak izleyebilirsiniz.

Fesbuk bugün üretilen tüm mobil cihazlara dahili olarak gelen bir uygulamadır. Dünyaya kendini çok iyi bir şekilde kabul ettirmiştir. Öyleki üreticiler bile birçok kişinin bir facebook hesabı olduğunu düşünerek uygulamayı üretim sırasında cihazlara yüklüyor. Bazen evde otururken bir anda eski arkadaşlarımız aklımıza gelebiliyor. İnsanları bulabilmek için instagram veya diğer uygulamalar yeterli olmuyor çünkü onları kullanan kişi sayısı facebooka göre daha az.

Her insan muhakkak zamanının bir kısmında facebook kullanmış oluyor. Çünkü uygulama çok kolay bir kullanıma sahip. Kişiler platformda gezinirken neyi nerede bulabileceğini kolaylıkla bulabiliyor. Ancak bazen geçmişte oluşturduğumuz ve bugün aktif olarak kullanmadığımız hesaplarımız aklımıza geliyor. Bu durumda da onları açmak için dostlarımıza eski facebook umu aç mak için ne yapabilirim diye soruyoruz. Eğer eski mail adresinize veya telefon numaranıza halen erişiminiz mevcut ise bunu uygulamanın ilk giriş kısmında kolaylıkla gerçekleştirebiliyoruz.

Başlangıçta da belirttiğimiz gibi birçok özel yanı bulunan facebook yıllar içerisinde hem profil sayfasını hem de akış sayfasını devamlı olarak güncelledi. Facebook ekibi bu konuda adeta profesyonel tasarımcılar diyebiliriz. Çünkü her güncellemede işlemlerimizi daha da kolaylaştırıyorlar. En sevilen özelliği birkaç yıl önce kullanıcıları ile paylaşan ekip facebook kapak fotoğrafları yükleyebilme seçeneğini aktif ettikten sonra profillerimiz daha özel bir görünüm halini aldı.

Eğer halen bugüne kadar bir facebook hesabına sahip olmadıysanız çok şey kaçırmışsınızdır. Bu yüzden hemen bir tane hesap oluşturarak eski yıllarda tanıdığınız kişiler ile tekrar iletişime geçerek arkadaşlıklarınızı sürdürebilirsiniz. Zaten facebook hesap oluşturmak oldukça basittir. Uygulamayı cihazınıza göre ilgili mağazada bulup indirerek platformun sizden istediği çok kısa birkaç bilgiyi girmenizin ardından bir profili kullanmaya başlayabilirsiniz.