Hakkımızda

Sosyolox Sosyal Medya Ajansı 2019 yılında kurulan profesyonel bir ekibe sahip bir işletmedir. Ajansımız ilk kurulduğu günden itibaren sosyal medya platformlarında bireysel hesapların ve işletmelerin başarılı adımlar atmasına yardımcı oluyoruz. Sosyal medyanın hızlı gelişen ve geniş ağ yapısına ayak uydurarak müşterilerimizin tanınmış bir kişi veya işletme olmalarını hedefliyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimize dijital platformlar üzerinde etkili bir isim kazandırmak ve hedeflerine yönelik doğru işlemler hazırlamaktır. Sosyal medya büyük bir kavram olduğu kadar insan sayısının da o denli yüksek olduğu bir mecradır. Burada marka bilinirliğini arttırmak, hayran kitlesini hedefe uygun bir şekilde yükseltmek için stratejik çözümler üretiyoruz.

Vizyonumuz

Mevcut olan tüm sosyal platformlar için teknolojiyi son sınırına kadar zorlayarak sürdürülebilir gelişim sistemlerinin devamlılığını sağlamaktır. Sizlerin popüler bir insan olma yolunuzdaki adımları birlikte atmamızı sağlayan bir ajans olmayı hedefliyoruz.

Sosyolox alanında profesyonel bir kariyere sahip olan 23 çalışanı ile birlikte müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı garanti eder. Haftanın 7 günü sorularınızı yanıtlamaktan heyecan duyan destek ekibi, her yeniliği uygulayıp bir sonraki işlem için saniyeleri hesaplayan ürün geliştirme ekibi ve kodlama alanında duyulan her yeniliği dikkatli bir şekilde öğrenen yazılım ekibimiz ile her projeye özel çözümler üretiyoruz.

Biz Sosyolox ailesi olarak ziyaretçilerimizin ve müşterilerimizin bize olan güvenini hissedebilmek için çalışıyoruz. Satın alım sonrasında yapılan her geri bildirimi bir tavsiye niteliğinde değerlendiriyoruz. Sizlerin geri dönüşleri bir sonraki adımımızı atmamızda bize bir rehber oluyor.

Sosyal medya dünyasının rekabetçi doğasıyla başa çıkıp rakiplerinizin önüne geçmeniz için buradayız. Daha fazla bilgi için canlı destek ekibimiz ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.