İnstagram İzlenme Satın Al

Değerlendirmeler: 719.382 | Puan: 9.9
Servis Özellikleri:
Keşfet Etkili İzlenme Gönderimi
Düşme & Eksilme Olmaz
Gün İçinde Teslim Edilir
Kaliteli İzlenme Gönderimi
Şifrenize Gerek Yok
Canlı Destek

İnstagram İzlenme Satın Al

Reels özelliği instagramda yayınlandığından beri ilk günden itibaren her saat binlerce dakikalık video yüklenmeye başlandı. Bu kadar fazla video varken özellik yeni olduğu için görüntülenme miktarları düşük oluyordu. İnsanlarda bir çözüm olarak instagram izlenme satın al sitelerini keşfetmeye başladı ve az görüntülenme problemini ortadan kaldırdı.

Platforma önceden de video yükleyebiliyordunuz ancak akıcı ve izleyiciyi kendine bağlayan bir video biçimi bulunmuyordu. İnstagram hem köklü hem de çok kullanıcıya sahip olmanın verdiği avantajı değerlendirerek diğer uygulamalarda bulunan sınırsız kaydırılabilir video özelliği oluşturarak kullanıma sundu. Haliyle insanlar diğer uygulamalara nazaran instagramı aktif kullandıkları için reels bölümünede çokça odaklandılar.

Hatta öyleki instagramın bu muhteşem yeni özelliği diğer platformların kullanımını genel bakımdan azalttığını söyleyebiliriz. Talep bu kadar fazla olduğundan dolayı kişilerde instagram reels izlenme istatistiklerinde artışı siteler aracılığı ile sağlayama başladılar. Hayli uzun zaman önce yapılan bu yenilikten sonra insanlar reels sistemini kullandıklarında yüksek izlenme alan içeriklerin keşfette yer aldığını ve hesaplarına yeni takipçiler kazandırdığını farkettiler.

Tüm Video Türleriniz İçin Kullanabileceğiniz İzlenme

İnstagram birden fazla video türü barındırıyor bunlar normal video olarak bilinen ve hesabınızdaki listede gösterilen videolar, igtv içerikleri ve reels paylaşımları olarak 3 farklı türdür. Aslında isim olarak farklı olsalarda yapı olarak sonuçta hepsi video yüklemeye olanak veriyor. Ancak sosyal medya platformları arasındaki rekabetten dolayı sürekli getirilen yenilikler instagramda 3 video türünün ortaya çıkmasına neden oldu.

Sitemizde bulunan video izlenme paketlerimiz tüm türler için geçerlidir. Yani video dalı için ayrı bir noktadan alım yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Sistemimiz videonuzun hangi kategoride olduğunu otomatik olarak tespit edip gönderimi buna göre sağlayacak ve sizi bir zahmetten kurtaracaktır.

İzlenme almanızın yanı sıra profilinizinde videolarınız gibi yükselmesini istiyorsanız içeriklerinizi daha özenli bir şekilde yayınlamayı tercih edebilirsiniz. Özgün bir video zaten platforma daha önce yüzlerce kez yüklenen içeriklerin tümünden daha etkili olacaktır. Özellikle insanlara gerçekten paylaşımınızı tamamı ile izletebilirseniz instagram tarafından sevilen bir şeyi gerçekleştirmiş olursunuz.

Evet platform sizden içerik yüklemenizi istiyor ancak ilgi çekmeyen ve kişilerin hızlıca çıktığı videoları yayınlamanızı istemiyor. Bunun yerine kullanıcıları videonun sonuna kadar tutabilirseniz gerçek bir instagram video izlenme elde etmiş olursunuz. Yeni yüklenen içerik için bir kişinin dahi bunu yapması binlerce kişinin videoyu görüntülemesini sağlayabilir.

İnstagram yeni paylaşımlar için bu şekilde bir algoritma uyguluyor. Örneğin 100 kişiye gösterip kaç tanesinin videoyu tamamlayacağına bakıyor. Birde izleyen kişi o paylaşımı beğenirse işte hedefi tam bir şekilde tutturmuşsunuz demektir.