İnstagram Otomatik Beğeni Satın Al

Değerlendirmeler: 124.952 | Puan: 9.9
Servis Özellikleri:
Paylaşım yaptıktan sonra otomatik gönderilir.
Hızlı Gönderim Sağlanır.
Kaliteli Beğeni Kitlesi
Şifrenize Gerek Yok
Canlı Destek

İnstagram Otomatik Beğeni Satın Al

Otomatik beğeni servisi normal bir beğeni hizmeti ile aynı kaliteye sahiptir. Tek farkı yeni bir içerik paylaştığınız da sizi her seferinde beğeni almak ile uğraştırmaz. Bir hesabınız için instagram otomatik beğeni satın al paketlerinden birini uyguladığınızda 30 gün süre boyunca o hesabın yaptığı tüm paylaşımlar ortalama 5 dakika içinde tespit edilir ve otomatik sistemler tarafından seçtiğiniz beğeni miktarı gönderilmeye başlar.

Normal beğeni paketimizde aldığınız beğenilerin birebir aynısı gönderilecektir. Yani paylaşımlarınız Türk instagram hesaplarınız tarafından beğenilecektir. Bu servis devamlı ödeme yapmamanız için geliştirilmiştir. Özellikle birden fazla profil yöneten kişiler bilir ki tüm hesaplara içerik yüklemek dahi zorken her birine ayrı gönderimler yapmak daha da uğraştırıcıdır.

Bu yüzden instagram otomatik beğeni sizi büyük bir zahmetten kurtarak 30 gün içerisinde yapacağınız 30 paylaşım için bu gönderimi sistem tarafından sağlacaktır. Tabi ki bunu iptal etmeniz mümkündür. Ekibimiz ile iletişime geçmeniz durumunda gerekli olan iptal işlemi kolaylıkla sağlanacaktır.