İnstagram Türk Takipçi Satın Al

Değerlendirmeler: 219.637 | Puan: 9.9
Servis Özellikleri:
100% Türk Takipçi Gönderimi
Kaliteli Kullanıcı Kitlesi
Şifrenize Gerek Yok
2 Gün İçinde Teslim Edilir
Canlı Destek

İnstagram Türk Takipçi Satın Al

Pek çok kişi takipçi gönderimi gerçekleştirirken türk hesapları ayrı olarak alabileceğinin farkında olamıyor. Bunu önce yabancı olarak aldıklarında anlıyorlar. Sosyolox ise doğrudan instagram türk takipçi satın al sayfasını sitesinde listeleyerek insanları doğru bir şekilde yönlendiriyor. Türk hesaplar ile yabancı hesaplar arasındaki en büyük fark belirgin bir biçimde görünüm ve kalitedir.

Hesabınız için gönderim işlemini başlattığınızda size gelen bildirimlerden hangi hesabın nasıl bir derecede olduğunu görebiliyorsunuz. Bunu aynı sizin gibi profilinize giren kişilerde görüyor. Burada yabancı hesapların bulunması profiliniz için bir görünüm kırılmasına neden olabilir. O yüzden kendi ülkenizden yaşayan hesaplardan takipçi gönderebilirsiniz.

Türk takipçi satın al paketini aldığınızda şuan için sadece Türkiyede yaşayan ve hesabındaki içeriklerin tamamı yerli olan profillerden bahsedilmektedir. Yani örneğin beni istanbuldaki kişiler beni takip etsin istiyorum gibi bir seçenek seçemiyorsunuz. Çünkü kullanıcılarımız ülkenin dört bir yanından hesabınıza gönderiliyor.

Bu kullanıcıların %90’nının profilinde bir resim bulunuyor ve hesap isimleri yine aynı oranda Türkçe kelimeler içeriyor. Bazılarında başka dillerde kelime olabilsede bu kişinin kendi hesabını oluştururken o anki tercihinden kaynaklanmaktadır. Ancak hesabın kullanıcısı Türk bir kişi olmaktadır.